Wierzbica noclegi

Agroturystyka „W Starej Szkole”

Szukasz noclegu w Wierzbicy lub okolicy ?

Świetnie trafiłeś !  Usługi Agrostyki” W Starej Szkole” to doskonale spędzony czas, pobyt u nas będzie czekać wypoczynkiem.

Już od ponad 9 lat oferujemy noclegi ze śniadaniem, imprezy okolicznościowe, a także wynajem lokalu pod usługi marketingowe.

Agroturystyka „W Starej Szkole” na znakomita baza  noclegowa  , która pozostaje do dyspozycji      poszukujących noclegu w okolicy  Chełma . Nasz obiekt znajduje się na trasie szlaku rowerowego  GreenVelo , może być w pobliżu dla rowerzystów. Jest też dobrym miejscem dla osób, które chcą, aby zachęcić miasto Chełm lub które po prostu wyzdrowiał, każ dostęp w miłej otoczonej zielenią, możliwe jest dostęp do dobrej lokalizacji lokalizacji. Dla osób kochających bliskość przyrody skusi Poleski Park Krajobrazowy , który znajduje się w odległości 24 kilometrów naszej agroturystyki.  

Przyjedź do Busówna i wybierz nocleg w Agroturystyce „W Starej Szkole”.

Witamy w agroturystyce
" W Starej Szkole"

Oprócz noclegów oferujemy obsługę  imprez okolicznościowych  takich jak chrzciny , pierwsze komunie , urodziny (18) osiemnaste,  (40)czterdzieste jak również  (100) setne , wesela  i mniej wesołe :konsolacje . Menu jest ustalane i wyceniane indywidualnie według upodobań  klienta

       ZAPRASZAMY