Wierzbica noclegi

Agroturystyka ” W Starej Szkole”

Szukasz noclegu w Wierzbicy lub okolicy ?

Świetnie trafiłeś ! Usługi noclegowe Agroturystyki „W Starej Szkole” to doskonały wybór, spędzony tu czas będzie świetnym wypoczynkiem.

Już od ponad 8 lat świadczymy usługi noclegowe ze śniadaniem, organizacji imprez okolicznościowych, a także wynajem lokalu pod działalność marketingową.

Agroturystyka  „W Starej Szkole” to znakomita baza noclegowa dla osób, które chcą odpocząć w trakcie dłuższej podróży lub też dla osób pracujących, poszukujących noclegu w okolicy Chełma. Nasz obiekt znajduje się na w pobliżu  trasy szlaku rowerowego  GreenVelo, co czyni go także dogodnym miejscem dla rowerzystów. To również świetne miejsce dla osób, które chcą zwiedzić Chełm bądź po prostu odetchnąć świeżym powietrzem w miłej, otoczonej zielenią, spokojnej i położonej w dobrej lokalizacji okolicy. Dla osób kochających bliskość przyrody skusi Poleski Park Krajobrazowy , który znajduje się w odległości 24 kilometrów od naszej agroturystyki.

Przyjedź do Busówna  i wybierz nocleg w Agroturystyce  ” W Starej Szkole” .

Witamy w agroturystyce
" W Starej Szkole"

Oprócz noclegów oferujemy obsługę  imprez okolicznościowych  takich jak chrzciny , pierwsze komunie , urodziny (18) osiemnaste,  (40)czterdzieste jak również  (100) setne , wesela  i mniej wesołe :konsolacje . Menu jest ustalane i wyceniane indywidualnie według upodobań  klienta

       ZAPRASZAMY